Príležitosť pre mladých

Absolventom a študentom základných, stredných a vysokých škôl ponúkame možnosť realizovať sa v rozmanitých pracovných oblastiach. Sprostredkujeme zaujímavo finančne ohodnotenú prácu, ktorá vytvára vynikajúce predpoklady na celoživotnú kariéru. 

Aktuálne pracovné ponuky

Štipendijný program duálneho vzdelávania

Zabezpečujeme duálne vzdelávanie pre stredoškolských študentov, v rámci ktorého sa postaráme o odbornú prípravu od skúsených profesionálov a o privyrobenie si na zaujímavých brigádach. Po skončení školy môže absolvent štipendijného programu využiť ponuku stabilného zamestnania.  

Trainee manažér

V rámci jednoročného trainee programu ponúkame prácu na rôznorodých projektoch v spolupráci so skutočnými profesionálmi, praktické načerpanie skúseností z vysnívaného odboru a po absolvovaní programu príležitosť získať trvalý pracovný pomer.

Platená stáž

Pre študentov sprostredkovávame platené stáže, vďaka ktorým získajú prax v odbore, ktorý študujú a zarobia si na štúdium či začiatok kariéry. Okrem zaujímavého finančného ohodnotenia je lákavá možnosť profesionálneho rozvoja cez účasť na zaujímavých a ojedinelých projektoch, príležitosť získania stabilného zamestnania na konci stáže, ale aj zľavy na firemné produkty či účasť na teambuildingových aktivitách.